Dorost: Poslepovaná sestava nezvládla druhé dějství

11. 2. 2019

Poslepovaná sestava nezvládla druhé dějství

SK Sokol Brozany - TJ Vaňov 8:5 (2:2)

Druhý přípravný zápas nás čekal v neděli 10.2. s SK Sokol Brozany, který hraje 1. třídu sk. B a v aktuální tabulce mu patří třetí příčka se stejným bodovým ziskem jako mají vedoucí Košťany. Bohužel se nám z důvodu nemoci nebo touhy po zimních radovánkách na poslední chvíli omluvilo pět lidí, což znamenalo, že jsme do Brozan dorazili pouze s deseti hráči. Tento problém jsme "vyřešili" po dohodě se soupeřem nasazením trenéra do obranné řady.

Od úvodních minut měli domácí lehčí převahu, z čehož vyplynul i úvodní gól zápas v naší síti. Postupně se nám dařilo kombinovat již od od našeho vápna a dostávat se do zakončení. V něm byl 2 x úspěšný Vacata a strhl vedení na naší stranu. Bohužel ve 40. minutě jsme zbytečně ztratili míč na naší polovině a soupeř vyrovnal.

Do 2. poločasu jakoby nastoupil ve vaňovských dresech úplně jiný tým. Přestali jsme bojovat a pohyb hráčů bez míče byl naprosto nulový, což znamenalo rychlé vedení Brozan 5:2. Na 3:5 dokázal snížit opět Vacata, ale náš herní projev se nijak nezměnil a inkasovali jsme do konce zápasu ještě 3 x . Za naše barvy se už jen 2 x prosadil střelecky disponovaný Vacata.

Ani vysoká porážka v přípravných zápasech není na škodu, pokud inkasované góly vzniknou při nácviku nějaké ne úplně zažité herní situace. Bohužel v tomto utkání góly v naší síti většinou vyplynuly z nekoncentrovanosti a neochoty hrát na 100 % svých možností, což je naprosto neomluvitelné!