Dorost: Chyby v koncentraci = 0 bodů

5. 6. 2018

Chyby v koncentraci = 0 bodů

TJ Slavoj Úštěk - TJ Vaňov 6:4 (4:2)

Po pěti týdnech jsme opět zavítali do Úštěku se snahou napravit dojem z našeho minulého zápasu, kdy jsme po odevzdaném výkonu

zaslouženě prohráli 4:8.

První gól utkání padl již klasicky do naší branky po neskutečné chybě a tentokrát dokonce v rekordně krátkém čase tzn. v 70 sekundě!

S týmem to nijak neotřáslo a praktikovali jsme rychlý kombinační fotbal

s náznaky šancí. Bohužel to byli opět domácí, kteří se radovali a to

ve 12. minutě po proměněné penaltě, které předcházela dvojitá minela

naší obrany. Na 2:1 snížil ve 24. minutě Stehlík po hezkém přiťuknutí

Strádala. Za minutu to bylo již 3:1 pro domácí, když v našem vápně byli důraznější! Náš druhý gól vstřelil Zeman hlavou po centru Ajma ve 32. minutě. Ve 34. minutě se naši fanoušci již dostávali do infarktového stavu, neboť po rychlém přečíslení šli domácí znovu do dvoubrankového

vedení.

Druhé dějství jsme začali aktivně a v 50. minutě Strádal po brejkové akci Stehlíka snížil na rozdíl jediného gólu. Dál jsme byli jednoznačně lepším týmem, ale ani situace kdy jsme byli sami před

opuštěnou bránou neskončily gólem. A tak zákonitě následoval trest,

v 76. minutě jsme nedostatečně pokryly v našem vápně útočníky soupeře a bylo to 5:3. 6:3 svítilo na pomyslné tabuli již za minutu

po hrůzostrašné rozehrávce z našeho vápna a následné střely z 25 m.

Naši hráči nesložili zbraně a ihned po rozehrávce Budka dělovkou

v soupeřově vápně propálil vše co mu stálo v cestě! I přes naše další šance se bohužel již skóre do konce zápasu nezměnilo.