Dorost: Hrát jen 2. poločas nestačí

15. 10. 2017

Hrát jen 2. poločas nestačí

TJ Vaňov – TJ Úštěk 2:5 (0:4)

Před zápasem 8. kola proti TJ Úštěk jsme doufali, že konečně vybojujeme své první letošní body, neboť hosté se ziskem 2 bodů byli

na předposledním místě tabulky.

V úvodních minutách měl soupeř územní převahu, z které nedokázal, nic vytěžil, Postupem času se hra vyrovnala, ale náš herní projev postrádal větší touhu po úspěchu. Bohužel přišla 25. minuta

a střela hostujícího hráče z 20 m skončila za zády brankáře Traisty.

Aby toho nebylo málo, tak se identická situace opakovala ve 30. minutě. Pověstný hřebíček do rakve přišel za další dvě minuty, když střela z přímého kopu propadla do naší sítě. Naši hráči totálně psychicky odpadli, z čehož ve 38. minutě vyplynula naše hrubice v obraně a čtvrtý gól hostů.

Po důrazném proslovu v kabině jsme do 2. poločasu nastoupili mnohem motivovanější a se snahou ještě něco se zápasem udělat.

V 52. minutě se Stehlík postavil k rozehrávce přímého kopu a bylo to 1:4!

Následně byl k vidění vyrovnaný fotbal, postupem času jsme začali hrát ofenzivněji, ale další gól padl až v 81. minutě a bohužel do naší branky.

Po dvou minutách snížil Strádal po centru Ajma na 2:5, ale na víc nám již nezbyl čas.

V sobotu 21.10. nás čeká derby na hřišti TJ Chlumec.