Dorost: Improvizovaná sestava a bojovný výkon

7. 11. 2017

Improvizovaná sestava a bojovný výkon

TJ Vaňov – TJ Mojžíř 1:6 (0:3)

V posledním mistrovském zápase podzimu jsme přivítali tým TJ Mojžíř. Již dopředu jsme věděli, že nemůžeme počítat s naším nejzkušenějším hráčem J.Frankem, který byl po operaci zubů. Další

pohromy se na nás valily až během rozcvičení, 10 minut před výkopem nám brankář Traista oznámil, že pro bolest hlavy nemůže nastoupit a M.Semerád si poranil koleno a nastoupit s velkým sebezapřením.

V 1. poločase měli více ze hry hosté a jejich poločasové vedení 3:0

bylo zasloužené, neboť mimo vstřelených gólů si vytvořili i několik brankových příležitostí, které dokázal zlikvidovat pohotový Vojta Budka.

Po přestávce jsme nezačali právě ideálně, když kanonýr Vondráček ve 48. minutě dal gól již na 0:4. Postupem času jsme hru vyrovnali, ale bohužel chyběla nám kvalita v předfinální fázi, takže nejnebezpečnější naší střelou byl Ajmův přetažený centr, který v 56. minutě rozvlnil síť za zády hostujícího golmana. Na další branky si museli diváci počkat do poslední desetiminutovky, kdy v 85. a 88. minutě