Dorost: V Úštěku jsme selhali

29. 4. 2018

V Úštěku jsme selhali

TJ Slavoj Úštěk - TJ Vaňov 8:4 (4:2)

K utkání 17. kola jsme jeli do Úštěku, kde nás čekal fyzicky zdatný soupeř a značně nerovné propískované hřiště.

Od úvodních minut jsme se snažili hrát kombinační fotbal, ale jak již začíná být tradicí, po ztrátě míče na soupeřově půlce jsme nedokázali

zastavit rychlý protiútok a již ve 3. minutě prohrávali. Bohužel nás tato situace dostatečně nevarovala a v 16. minutě jsme prohrávali již 0:3

po identických akcích tzn. cca čtyřicetimetrový nákop za naší obranu.

Do hry jsme se dostali v 18. minutě, když Budka zahrával přímý kop

a míč skončil v síti domácích. V této fázi hry se nám dařilo předvádět naší hru a odměnou nám byl v 37. minutě gól Stehlíka, který zachytil výkop brankáře a z 30 m trefil odkrytou branku. Ve 45. minutě už jsme pohrávali opět rozdílem dvou gólů po již klasickém propadnutí vysokého nákopu domácích.

Do druhého dějství někteří hráči nastoupili bez zájmu poprat se o lepší výsledek a po hrubých chybách v obranné činnosti jsme čtyřikrát inkasovali. Za nás se prosadil Stehlík z penalty a Bartoška po pěkné spolupráci s Ajmem.