Drama proti Chlumci

31. 5. 2007

PŘÍPRAVKA

Obrazek

Obrazek30.5.07 jsme sehráli další přátelské utkání jarní sezóny.Poprvé na domácím hřišti ve Vaňově!

Nastoupili jsme 30.5.07 od 17:30 h. proti přípravce z Chlumce, která hraje soutěž této kategorie na teplickém okrese.

Na sraz se nám dostavilo všech 12 fotbalistů a za předvedený výkon se nemusíme stydět.

Po dohodě jsme zvolili hrací dobu na 2 x 30 minut a standardní rozestavění 1+7 .

Zápas měl  tentokrát zcela vyrovnaný průběh. V závěru druhé půle se štěstí přiklonilo k hostům, kteří se dvěmi kompletními družstvy na tom byli v závěru fyzicky lépe.

Pochvalu za snahu a předvedený výkon zaslouží tentokrát všichni fotbalisté naší přípravky.

TJ VAŇOV vs. CHLUMEC 98      4:5 (3:2)     Obrazek

zahajovací sestava:     Sloboda – Maxa M. –  Janata, Poloprutský –Zeman M. –   Maxa     V.,Zeman J.,Šimurda

střídající hráči:   Šmejkal, Šimic, Novotný, Budka

střelci domácích:    Zeman M. 2,Zeman J.,

Novotný

V penaltovém rozstřelu po zápase jsme byli také rovnocenným soupeřem.

Utkání s přehledem řídil p.Bím !

Jediným stínem utkání byla neposešená hrací plocha, která dělala oběma mužstvům potíže !

Další přátelská utkání plánujeme na červen s mužstvy Libouchce , Chlumce  apod.