Mladé naděje nastoupily za bouřlivé divácké kulisy k přípravnému zápasu v hale proti domácímu Libouchci

5. 12. 2007

TJ LIBOUCHEC 98 vs. TJ VAŇOV  7: 3 (4:2)

Vážení rodiče a příznivci našich nejmenších fotbalistů, sehráli jsme letošní poslední přátelské utkání podzimní sezóny, poprvé v kryté sportovní hale v Libouchci. Nastoupili jsme v neděli 2.12. od 13:30  proti přípravce Libouchce 98, která hraje okresní soutěž této kategorie na Teplicku. Na zápas se dostavilo 12 fotbalistů, tři hráči byli omluveni z rodinných důvodů a jeden hráč náhle onemocněl. Stále uvítáme i nové chlapce do mužstva, nejlépe kamarády Vašich synů. Po dohodě s trenérem domácích jsme zvolili hrací dobu na 2 x 35 minut a rozestavění 1+4. Zápas měl v druhé půli prvního poločasu a místy i v druhém poločase vyrovnaný průběh a o vítězství Libouchce rozhodla lepší technická , fyzická a střelecká vyzrálost. Většinu gólů jsme dostali ze střední vzdálenosti a nebo při dorážkách domácích útočníků přímo před naším gólmanem, díky nedůslednosti našich obránců. Na začátku druhé půle po našem gólu na 4:3 jsme doufali ve zvrat, ale bohužel to nevyšlo.Za náš výkon se snad nemusíme stydět a při dobré účasti hráčů na trénincích i zápasech je předpoklad, že se naše výkony budou i v budoucnu  stále lepšit.

Pochvalu za snahu a bojovnost si zaslouží většina fotbalistů naší přípravky.