Mladé naděje sehrály vyrovnanou partii s Libouchcem

22. 10. 2007

Dobrý den,
sehráli jsme další z přátelských utkání podzimní sezóny, první na domácím hřišti ve Vaňově.
Nastoupili jsme 17.10.07 od 16:30  proti přípravce z Libouchce, která hraje okresní soutěž této kategorie na teplicku.Na sraz se nám dostavilo 16 fotbalistů, 2 hráči byli omluveni z rodinných důvodů.Po dohodě jsme zvolili hrací dobu na 2 x 30 minut a základní rozestavění 1+7.

Zápas měl  vyrovnaný průběh a o vítězství Libouchce rozhodla lepší technická a střelecká vyzrálost.

Oba góly jsme dostali ze střední vzdálenosti, kdy i náš výborný brankář neměl šanci střely pod břevno vytěsnit mimo branku. Hlavně druhý gól, který padl minutu před koncem při našem závěrečném náporu trochu mrzí. Za náš výkon se nemusíme stydět a při dobré tréninkové účasti se budeme nadále lepšit.

Pochvalu za snahu a bojovnost zaslouží všichni fotbalisté naší přípravky.
TJ VAŇOV  x  TJ LIBOUCHEC 98 0:2 (0:1)   fotky ze zápasu

fotky z tohoto utkání od pana Škvora

zahajovací sestava:   Sloboda – Maxa M. – Krýsl, Černý – Zeman M. – Maxa V., Zeman J.,Novotný

průběžně střídali:obránci:  Šmejkal, Šimic, Kalina

útočníci: Šimurda, Poloprutský, Janata, Budka

Do utkání zasáhl i náš benjamínek Péťa Škvor ( r.2002).

V penaltovém rozstřelu po zápase jsme byli domácím vyrovnaným soupeřem

Utkání řídil v bouřlivé divácké kulise, k plné spokojenosti obou mužstev p. Bím.