Žáci opět nadělovali - zvítězili 15:0 v Dubicích

21. 9. 2009

Vážení  příznivci žákovského fotbalu,

k našemu čtvrtému zápasu v okresní soutěži mladších žáků jsme vyrazili do Dubice, která v uplynulém ročníku patřila k týmům, které se umístili  na spodních místech v  tabulce.

Hostující tým  měl od úvodních minut výraznou převahu, kterou v druhém poločase, po domluvě trenérů,vyjádřil i větším gólovým přídělem do sítě domácího týmu.

Mnoho vyložených šancí bylo hlavně v prvním poločase zbytečně nevyužito.

V naší řadě je přes gólový brankostroj nadále řada taktických a individuelních nedostatků, na kterých musíme postupně zapracovat, aby v druhé polovině soutěže, kdy narazíme na podstatně silnější týmy, jsme jim byli co nejvyrovnanějším soupeřem!

TJ DUBICE   vs.   TJ VAŇOV    0 : 15    (0 : 3)

zahajovací sestava:                                                               FOTO

Kalina

Maxa M., Mihulka, Maxa V., Šmejkal

Doskočil, Zeman M., Šimurda

Poloprutský, Černý L., Černý D.-st.

střídali: Novotný, Zeman J., Štrympl, Černý D.-ml.

branky : Černý 97-4x, Šimurda-2x, Zeman Jan-2x, Mihulka-2x, Černý L.-2x,

Doskočil, Zeman M., Černý 98

Zápas řídil před nadšeným hostujícím publikem rozhodčí z OFS – p.Tachecí!

Další mistrovské utkání sehrají naši žáci už ve čtvrtek 24.9. na hřišti střekovské osady  proti mužstvu TJ STŘEKOV. Výkop utkání je v 16:30 a sraz je v 15:45 před kabinami !

O víkendu následuje další mistrovské utkání , kdy ve Vaňově přivítáme nováčka z Tisé !

Zápas se koná v neděli 27.9. Výkop utkání je v 14:30 a sraz je v 13:30  v naší kabině !