Žáci si vezou domů 3 body za vítězství 6:0 v Povrlech

26. 10. 2008
Povrly - Vaňov 0:6

Vážení  příznivci našeho žákovského fotbalu,¨v 8.kole soutěže mladších žáků jsme nastoupili za mlhavého nedělního dopoledne v Povrlech na obrovském hřišti proti domácím, kteří se pohybují také ve středu  naší tabulky.

Po zahřívací počáteční hře a při našem neustálém tlaku, kdy jsme domácí takřka nepustily z jejich poloviny hřiště, se nám díky Vaškovi podařilo v 17´ vstřelit vedoucí gól utkání.

Na 0:2 zvyšoval Honza Š. po úspěšné dorážce před brankou domácích o 3 minuty později.

Do kabin se šlo za nadějného stavu pro naše nejmenší vaňováky!

V kabině jsme si řekli, co hrát dál a že nesmíme připustit zvrat v utkání.

Hosté nastoupili k druhé půli řádně vyhecováni i díky našemu hlasitému fanklubu, který nám opět připravil po celé utkání téměř domácí atmosféru……díky!!

Do druhého poločasu jsme vstoupili s jasnými pokyny vstřelit další góly a definitivně rozhodnout o dělbě mistrovských bodů. Pokyny ideálně vyslyšel J.Mihulka, který vsítil v rozmezí 31- 34´dva uklidňující góly.

Brankář Kalina nemusel po celé utkání řešit žádnou vážnou situaci před vlastní bránou až se zdálo, že mu je zima. V dalším  mistrovském utkání se už zřejmě zahřeje více.

Utkání se dohrávalo celkem v poklidu, konečný výsledek byl otázkou skóre v síti domácích. Hosté přidali ještě dvě branky.V 43´vsítil svojí druhou branku Honza Š. a konečný účet utkání na 0:6 potrhl Míra krásnou křížnou střelou v 52´.

TJ POVRLY vs. TJ VAŇOV 0 : 6 ( 0 : 2 )

sestava:                                                                FOTO (viz.RAJČE)

Kalina

Štěrba J., Maxa M., Mihulka, Krýsl,

Zeman M., Doskočil, Šimurda, Maxa V.

Poloprutský, Zeman J.

střídali: Novotný, Šmejkal, Černý D., Nauš, Štěrba V.

branky: Šimurda-2x, Mihulka-2x, Maxa V. , Zeman M.

Zápas řídil funkcionář domácích, protože rozhodčí z OFS se opět nedostavil!!!

Další utkání sehrají naši žáci v neděli 2.11. kdy doma přivítáme mužstvo  z Neštěmic!

Výkop utkání je v 12:00 h. Sraz nejpozději v 11:15 v naší kabině. (BUS…10:19 / 10:59)