01.09.2018 T.J. Mojžíř B - TJ Vaňov 5:3 (3:3)

Vrba                                      Růžička                                 Caninec                              Sýkora

Kulovaný                               Novotný                                Kodat                                  Čonka

Koev                                      Zeman J

Střídali: Zeman M, Sládek, Černý

Střelci: Koev, Novotný 2

Na horké půdě v Mojžíři prohráváme 5:3. Začátek zápasu jsme prospali a v 13. minutě jsme prohrávali 2:0. Za minutu se pakoval do sprchy Růžička a o chvilku později jsme dostali gól na 3:0 a zdálo se být hotovo. Nevzdali jsme to a do poločasu jsme se štěstím srovnali na 3:3. Celý druhý poločas jsme domácí tlačili, akorát nás zradila koncovka, a promrhali jsme tři tutovky. Ve fotbale platí kruté pravidlo nedáš - dostaneš a z hodně smutné penalty jsme dostali na 4:3. Ke konci se hrálo vabank a místo srovnání jsme dostali na 5:3... Klukům velké díky, že to nezabalili a bojovali do konce. V sobotu od 17h s Přestanovem se budeme snažit napravit zaváhání a doma plně bojovat.