06.10.2018 TJ Vaňov - 1. FK Petovice - Tisá 5:0 (0:0)

Ulman                                 Růžička                            Caninec                               Čonka

Kremr                                  Novotný                            Zeman M.                            Budka

Zeman J.                          Palečný

Střídali: Makula, Štěrba, Šimurda, Sládek, Černý

Střelci: Šimurda 3x, Novotný, Zeman J.

Domácí šňůra neprolomena !!!!

V sobotu k nám dorazil tým z Petrovic, který se neustále drží na dostřel předních příček. V prvním poločase jsme hráli klasickou nakopávanou a nejedno oko přihlížejících diváků muselo trpět. Po chybách v obraně jsme hostujícím umožnili kopat penaltu, u které jsme nechali vyniknout našeho gólmana, který ji neskutečným skokem zlikvidoval - díky Vrbič . Šancí bylo do konce poločasu na obou stranách dost, ale k nikomu se nepřiklonilo štěstí a šlo se do kabin za stavu 0:0.
Po 15ti minutovém hukotu v kabině jsme si řekli že v druhém poločase chceme zlepšit hru a konečně vstřelit vedoucí gól. To se povedlo v 50. minutě, kdy se trefil domácí kanonýr Honza Šimurda. Začali jsme více držet míč, v obraně se hrálo na jistotu a přineslo to ovoce.. 56. , 68. minuta a svým hattrickem nás ujistil Honza Šimurda, že body zůstanou doma! V 79. minutě upravil svojí jízdou přes půlku hřiště na 4:0 Venca Novotný a v 80. minutě upravil skóre na konečných 5:0 Honzik Zeman.
Petrovice si odvážejí ,,bůra" , 3 body doma a my prodlužujeme domácí sérii vítězství na 4 zápasy se skóre 22:3 !!
Děkujeme divákům za pěknou návštěvu a zveme na další zápas, kdy se utkáme v sobotu 13.10 od 15:30 s rezervou Chlumce.