11.05.2019 TJ Vaňov - TJ Chlumec B 3:1 (2:0)

Vrba                    Růžička                     Caninec                Pollach

Barnat                 Rytíř L.                       Zeman M.            Kremr

Zeman J.                     Šimurda

Střídali: Doskočil, Budka, Sloboda, Hanták
Střelci: Zeman M., Rytíř L., Šimurda

V sobotu do Vaňova přicestovala rezerva Chlumce, se kterou jsme poslední zápas vyhráli 9:0.
Od začátku jsme na hřišti kralovali a Chlumec nepouštěli do jakéhokoli náznaku šancí. V 10. minutě nás poslal do vedení Mira Zeman a v 17. zvýšil na 2:0 z přímáku Lukáš Rytíř. Nadále jsme na hřišti byli aktivnějším týmem, ale bohužel jsme nedávali naše šance a do konce poločasu se skóre už neměnilo.
Druhý poločas už naše hra šla čím dál více do stylu naší klasické bramboračky, ale na odevzdaný Chlumec to stačilo. 60. minuta a Honza Šimurda vstřelil třetí branku zápasu a poslal nás do klidného třígólového vedení. Konečná půlhodina zápasu byla ve znamení pálení šancí až skončila gólem v naší síti, když se po ojedinělé útočné akci prosadili i hosté a upravili skóre na konečných 3:1.
Zápas jsme zvládli, zejména v první půli mělo na tabuli svítit větší skóre, než 2:0 pro nás. Další tři body znamenají klid na špici tabulky, pohodlných 9 bodů náskok na druhé Trmice, které v sobotu cestují na horkou půdu do Petrovic. My sehrajeme další utkání ve Velkém Chvojně v sobotu od 17h.