13.04.2019 TJ Vaňov - SKP Sever Ústí nad Labem 2:0 (1:0)

Vrba                            Růžička                          Caninec                    Štěrba

Doskočil                      Novotný                         Zeman M.                 Barnat

Šimurda                         Zeman J.

Střídali:  Koev, Sloboda, Černý

Střelci: Barnat, Zeman J.

V sobotu jsme se utkali s nepříjemným soupeřem SKP Sever. Od první minuty jsme byli aktivnějším týmem, měli více ze hry a hosté hrozili jen z protiútoků, nebo dlouhými balony. Po sérii šancí se prosadil až ve 28. minutě Kuba Barnat, když se po centru ze strany nemýlil a vedli jsme 1:0.Pokračovali jsme v aktivní hře, bohužel většinu našich akcí nepřerušoval soupeř, ale naše nepřesnosti, nebo zbrklost. Hrálo se nahoru - dolu a spíše to byla naše klasická bramboračka, než pohledný fotbal. Do kabin se šlo za stavu 1:0 pro nás.
Do druhého poločasu se nastoupilo s cílem přidat nějaké góly, uklidnit hru a dát balon více na zem. Vydrželo nám to tak deset minut a opět jsme se vrátili k chaosu. V 68. minutě jsme konečně dokázali využít jeden z našich protiútoků a Honza Zeman dal na 2:0. Konec utkání přinesl hodně závarů na obou stranách, ale skóre se neměnilo.
Dokázali jsme svojí bojovností uhrát povinné domácí 3 body a udržet si náskok na špici tabulky.

Příští zápas odehrajeme v sobotu od 17h ve Velkém Březně.