13.10.2019 SK Bezděkov - TJ Vaňov 2:2, PK 4:3 (1:0)

16. 10. 2019

V neděli jsme sehráli další venkovní zápas v Bezděkově. Tým spolupracující s Roudnicí zatím skoro každý zápas předvedl gólovou podívanou, takže před zápasem jsme bod z Bezděkova brali. Celý týden se řešilo jak se zalepí díry v obraně, jelikož z kompletní čtyřky zbyla jenom stálice v podobě Kuby Ullmana. K dlouhodobě zraněnému Mírovi Zemanovi a Ondrovi Radostovi se připojil marod Venca Novotný, pracovně zaneprázdněný Tomáš Pollach a vykartovaný Michal Končel. Do zápasu jsme vyletěli a hned z prvních standartek zahrozil svoji střelou Patrik Koev a následně hlavičkou Růžička, bohužel skóre se neměnilo. Litovat jsme mohli nejvíce dvojité šance Šimurdy, když nedokázal nadvakrát procpat míč za záda gólmana Bezděkova.Výjimečně jsme neinkasovali na začátku utkání a první poločas byl poměrně vyrovnaný. Po šancích na obou stranách se skóre měnilo až ve 34. minutě, kdy domácí kapitán prostřelil vše co mu stálo v cestě a poslal domácí do vedení. Do konce první půle skóre zůstalo stejné a za stavu 1:0 se šlo do kabin.
      Začátek druhého poločasu byl hodně vyrovnaný a skóre se měnilo až v 51. minutě, kdy jsme nezachytili domácí aut a domácí útočník z blízka prostřelil bezmocného Honzu Kalinu v naší brance. Paradoxně nás druhý gól nakopl, začali jsme se více cpát do protiútoků, až jeden skončil faulem na Honzu Zemana. K penaltě se postavil kanonýr Šimurda a snížil na 2:1. Hned z rozehrávky po špatném odkopu stopera se zmocnil míče opět Šimurda a sólovou akci zakončil obstřelem gólmana a bylo vyrovnáno! Zhruba pět minut před koncem jsme mohli vsítit rozdílový gól, bohužel místo toho přišla ,,malá domů" pro domácího gólmana z kopaček Jindry Doskočila. Z Bezděkova tedy bereme bod za remízu, opět jsme padli na penalty . Remíza je asi spravedlivý výsledek pro oba týmy, i když zápas mohl skončit klidně 5:5.

V dalším zápase přivítáme ve Vaňově Českou Kamenici, zápas se odehraje v sobotu od 12h.