20.04.2019 FK Jiskra Velké Březno B - TJ Vaňov 0:8 (0:3)

Ulman                    Růžička                      Caninec                  Barnat

Dočkal                    Novotný                      Zeman M.              Budka

Šimurda                      Rytíř L

Střídali: Zeman J., Kremr, Sloboda

Střelci: Zeman J.- 3x, Šimurda - 3x, Budka, Sloboda

Povinné tři body vezeme do Vaňova! V sobotu jsme cestovali do Velkého Března k utkání s místní rezervou, která je už skoro jistým sestupujícím týmem z naší soutěže. Od začátku jsme na soupeře nastoupili a povedlo se nám vstřelit ze začátku dva góly, když se v 8. minutě prosadil Honza Zeman a v 10. Vojta Budka. Po dvou rychlých gólech se polevilo a domácí tým začal vystrkovat růžky. Po pár závarech před naší bránou, které je gólu nevedly se nám podařilo vstřelit gól na 3:0 a bylo vymalováno. Do kabin se šlo za stavu 3:0 pro Vaňov.
Druhý poločas jsme si chtěli hlavně zahrát fotbal a dát konečně míč na zem, což se nám dařilo na jedničku a kromě pár náznaků šancí plus jedné neproměněné ložence jsme domácí nepustili k ničemu. Po konci utkání svítilo na tabuli skóre 8:0 pro nás.
Získali jsme další tři body, ale nejdůležitější zápasy teprve přijdou. V sobotu se utkáme s rezervou Chuderova, kterému budeme určitě chtít vrátit vřelé přivítání z podzimu! Zápas začíná v sobotu od 17h.