22.09.2018 TJVaňov - KF Jiskra Velké Březno B 9:1 (3:0)

Ulman                               Růžička                          Caninec                         Vrba

Čonka                                Novotný                         Zeman M                       Kulovaný

Zeman J                         Palečný

Střídali: Šimurda, Makula, Brabec, Kremr

Střelci: Novotný 2, Šimurda 2, Kulovaný 2, Zeman M, Zeman J

Další 3 body po výprasku zůstávají doma!
V sobotu přijelo na náš svatostánek Velké Březno a neměli jsme ani ponětí jakej soupeř to vůbec přijede - buď ten beznadějně poslední ,,Velkáč", nebo ten tým co dokázal přerušit zatím suverénní jízdu Sebuzína.
První poločas začal spíš bojovně, až v 10. minutě potvrdil svojí formu Venca Novotný a svojí božskou pravačkou trefil ,,trestňák" do šibenice - 1:0. Ve 27 minutě přišla na hřiště naše nová akvizice Honza Šimurda a po minutě na hřišti dál na 2:0. No a když opět Venca Novotný dal na 3:0 a do poločasu jsme nulu vzadu udrželi, zdálo se, že je vymalováno.
Jak už víme z nedaleké historie, že i náskok 3:0 se dá promrhat, chtěli jsme soupeři nasázet další góly hned po začátku druhého poločasu. Výjimečně jsme splnili co se řeklo o poločase v kabině tak po krasojízdě v druhých 45ti minutách se skóre zastavilo na 9:1.
Po tomto zápase jsme o skóre poskočili na první místo, o které se přetahujeme s Chuderovem, se kterým hrajeme následující zápas v sobotu od 13:30.