Naši borci vyhráli v poháru na Telnici 2:0

Telnice - Vaňov 0:2 (0:1)

Burger - Brabec Jiří (67. Brabec Jan) Caninec, Bouša, Příhoda - Martinů, Vaňkát, Machek, Houda (46. Baťek) - Adamec, Hanták (46. Stakič)

branky Vaňova - Adamec, Stakič

Hrálo se za velmi silného deště, domácí našeho Bigmace v prvním poločase ani jednou neohrozili, a proto musel náš gólman běhat ve vápně od lajny k lajně, aby nezmrzl, jaká byla kosa. Hřiště pěkně klouzalo, což naší technické hře nevyhovuje, spalovali jsme šanci za šancí. Až Áda těsně před koncem poločasu přeskočil ve vápně jednoho z obránců a hlavou vsítil.
    Druhý poločas byl stále v naší režii, ale všechny střely mířily do nedalekého lesa za brankou. Na 2:0 pojistil až 10 minut před koncem Stakič. Bigmac se v bráně alespoň trochu zahřál, bravůrně vyrazil přímý kop, těsně před koncem vyškrábl na břevno nepříjemnou střelu z dálky, kterou vyslal jeden z hráčů mužstva Telnice.
    Zápas to byl nepříjemný, byla pěkná kosa a lilo jako z konve, a tak byli hráči rádi, že vše přežili bez zranění. Uvidíme, na koho narazíme příště.